TR EN AR

blog

Çelik Kapı Renkleri

Renk konusunda insanların farklı tercihleri ​​vardır, bu nedenle bir kişi için harika olan renk bir başkası için o kadar başarılı görünmeyebilir. Bununla birlikte, evrensel olarak beğenilen ve çelik kapılarda kullanılabilen bazı renkler vardır.
devamı

Çelik Kapı Montajı

Çelik kapı montajı kapının binadaki yerine takılması işlemidir. Bu işlemin doğru ve sorunsuz olması için önemli birkaç nokta vardır. Öncelikle doğru montaj için kapının takılacağı yerden doğru ölçü alınmış olması gerekmektedir. Ölçülerin doğru alındığını ve çelik kapının da bu ölçülere göre doğru üretildiğini varsayarak montajdan bahsedeceğiz.
devamı

Yangın Kapısı Nedir

Gerçek bir yangın koşullarını taklit eden akredite laboratuvarlarda test edilir ve sertifikalandırılır. Test sırasında kapının performansına göre, onaylanmış kuruluş (burada laboratuvar) test edilen kapı için bir yangın derecesi sertifikası verir.
devamı

Yangın çıkış kapısı özellikleri

Yangın kapıları diğer kapıların aksine özel üretilmektedir. Bu nedenle belirli özellikleri vardır. Özellikler sıralandığında ilk sırada opsiyonel oluşu yer alır. Yani dışarıdan kapalı gibi görünse de içeriden rahatlıkla açılabilmektedir. İstenilen her renkte üretilebilir.
devamı

Yangın kapısı ölçüleri

Yangın kapısı ölçüleri çelik kapısı ölçüsü gibi birebir aynı olur tek farkı yangın kapısında kullanılan pervaz türüdür. Brango olarak pervaz olarak turbo pervaz tercih ederiz. Turbo Pervaz diğer pervaz türlerine göre daha dayanıklı ve estetik açısından daha iyidir.
devamı

Çelik Kapı Ölçüleri

Çelik kapı seçiminde ve ölçü alımında dikkat edilmesi gereken konular Bir çelik kapının kullanımının sorunsuz ve olması için ayrıca görünüm olarak da hatasız olması için kapının montajının yapılacağı yerden ölçünün doğru alınması gerekmektedir. Bu yazımızda ölçü alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğinden bahsedeceğiz.
devamı

Harmonize Sistem Nedir

Harmonize Sistem, farklı ülkelerin aynı ürünü aynı kodla ifade etmesini sağlayan sistemdir. Harmonize Sistem 1 Ocak 1988'de yürürlüğe girdi . Beş yılda birkez Belçika'da Dünya Gümrük Örgütü (WCO) tarafından yönetilir ve güncellenir.
devamı

Toptan Çelik Kapı

Toptan çelik kapı imalatında projelerinize özel çözümler üretiyoruz. Kapıların sac kalınlığı, iç yalıtım malzemesi, destek profili, kullanılacak ahşap, aksesuar malzemeleri gibi detaylara beraberce karar vererek toptan çelik kapı taleplerinize karşılıyoruz.
devamı

Laminoks nedir

Çok ekonomik bir ahşap kaplama türüdür. Ahşap çelik kapının güzel görünmesini sağlayan en önemli unsurlardan bir tanesidir. Kapı modelleri sınıflandırmasının ekonomik sınıfında yer alır. 10.000'den fazla çeşidi vardır.
devamı

Yangına Dayanıklı Kapı

Yangına dayanıklı kapı, yangından korunmanın ciddi önem taşıdığı mekanlar için özel olarak tasarlanmış çelik kapıdır. Yangına karşı alınan tedbirlerde hayati önem taşır.
devamı

Modernizm ve Çelik Kapı

Modern Dünya, insanoğluna birçok kolaylıklar getirirken gözle görünmeyen, görünse dahi göz ardı edilen başka birçok problem getirmiştir. Bunların başlıcası korkudur.
devamı

Kapı Çeşitleri ve İsimleri

Kullanılan alana göre şekil ve kalite açısından kapılar tamamen farklı özellikler gösterebilmektedirler. Herkesin zevkine ve hayaline uygun kapı modeli gün geçtikçe değişmektedir. Modern hayatın bizlere sunduğu avantajlardan kapılar ile de kolaylıkla faydalanabilmekteyiz.
devamı

Doğru Kapı Nasıl Seçilmeli

Dış mekan kapıları mutlaka çelik kapı olmalıdır, güvenlik açısından da çelik olması önemlidir. İç mekan kapıları ses yalıtımı bakımından ahşap kapılardan seçilmelidir.
devamı

Çelik Kapı Gtip Kodu

Demir veya çelikten inşaat (94.06 pozisyonundaki prefabrik yapılar hariç) ve inşaat aksamı...
devamı
×
Turkish English العربية
×