TR EN AR

blog

Toptan Çelik Kapı

devamı

Laminoks nedir

Çok ekonomik ahşap kaplama türüdür, kapı modelleri sınıflandırmasının ekonomik sınıfında yer alır
devamı

Yangına Dayanıklı Kapı

Yangına dayanıklı kapı, yangından korunmanın ciddi önem taşıdığı mekanlar için özel olarak tasarlanmış çelik kapıdır. Yangına karşı alınan tedbirlerde hayati önem taşır.
devamı

Modernizm ve Çelik Kapı

Modern Dünya, insanoğluna birçok kolaylıklar getirirken gözle görünmeyen, görünse dahi göz ardı edilen başka birçok problem getirmiştir. Bunların başlıcası korkudur.
devamı

Çelik Kapı Nedir?

Gelişen dünyamız beraberinde birtakım sorunları da beraberinde getirmiştir. Bunların en başında güvenlik sorunu gelmektedir. Bu sorunla beraber lüks tüketim sınıfında yer alan çelik kapı da artık zaruri ihtiyaçlar listesinde yerini almıştır. Çelik Kapılar, sac ve çelik lamalarla desteklenerek güçlendirilmiş, dışarıdan zorlamayla açılması imkânsız sağlam kapılardır.
devamı

Kapı Çeşitleri ve İsimleri

Kullanılan alana göre şekil ve kalite açısından kapılar tamamen farklı özellikler gösterebilmektedirler. Herkesin zevkine ve hayaline uygun kapı modeli gün geçtikçe değişmektedir. Modern hayatın bizlere sunduğu avantajlardan kapılar ile de kolaylıkla faydalanabilmekteyiz.
devamı

Doğru Kapı Nasıl Seçilmeli

Dış mekan kapıları mutlaka çelik kapı olmalıdır, güvenlik açısından da çelik olması önemlidir. İç mekan kapıları ses yalıtımı bakımından ahşap kapılardan seçilmelidir.
devamı

Çelik Kapı Gtip Kodu

Demir veya çelikten inşaat (94.06 pozisyonundaki prefabrik yapılar hariç) ve inşaat aksamı...
devamı
×
Turkish English العربية
×