Çelik Kapı İmalatı

Çelik kapı imalatı, hassas ölçüm alımıyla başlar ve kesme, bükme, kaynak gibi aşamalardan geçer. Sonra, uygun renkte boyama yapılır ve kapının montajı gerçekleştirilir.
devamı

Çelik Kapı Fabrikası

Çelik kapı fabrikamız, en ileri teknoloji ve yüksek kaliteli malzemeler kullanarak dayanıklı, güvenli ve estetik çelik kapılar üretmektedir.
devamı

Yangın Kapısı Montajı

Montaj süreci, yangın güvenliği standartlarına uygun olarak yapılmalı ve kapının doğru şekilde açılıp kapanması, kilitlenmesi ve yangına dayanıklı olması kontrol edilmelidir.
devamı

Çelik Kapı Ölçüsü Nasıl Alınır

Ölçüyü nereden ve nasıl aldığınız en önemli konudur. Öncelikle kapının takılacağı yerden ölçü alırken yerinde takılı bir kapının olup olmadığı belirtilmelidir. Eğer takılacak yerde mevcut bir kapı takılı değilse ölçünün nasıl alındığı belirtilmelidir. Ölçü genel olarak 2 şekilde alınabilir
devamı

Granit Çelik Kapı

Lüks Granit Çelik Kapılar, granit çelik kapılar ismini granit deseni şeklindeki lamine kaplamadan alır. Granit desenli lamine kaplama çelik kapıyla bütünleştiğinde ortaya modern tasarımlar çıkar
devamı

Kapı Kilitleri

Sayısız, cins, tür, boyut, nitelik ve çeşitte kilit vardır. Son 25 yıla kadar kilit dendiğinde anlaşılan mekanik kilitlerdi. Mekanik kilitler, anahtar kullanılarak açılıp kapatılan klasik kilittir. Anahtar, anahtar deliğinde bir yöne çevrildiğinde, kapıdaki sürgülere geçerek kapıyı kilitler ve kapıyı açar.
devamı

Çelik Kapı Kataloğu

Çelik kapı katalogları, müşterilerin doğru kararı verebilmeleri için önemlidir.
devamı

Çelik Kapı Kilidi

Kapılarında kullandıkları kilitlere önem vermeyenler dışarıdakilere ve özellikle hırsızlara karşı her zaman savunmasız, güvenlikten uzak ve tehlike altındadır. Bu nedenle öncelikle eskimiş kilitlerinizi yenileyen, arıza yapanları tamir ettirin, teknik olarak mümkün olanları üst seviyelere çıkarın, güvenlik pimleri ekletin.
devamı

Çelik Kapı Nasıl Açılır?

Çelik, bilinen en sert ve sağlam karakterde bir ürün olmanın yanında insanlar için sağlamlık, dayanıklılık algısı mükemmel olduğu için kapı denince akla öncelikle çelik kapı gelmektedir. Böylesine sağlam ve güçlü güvenlik özelliklerine sahip olduğu için kapalı kaldığında çaresiz kalmamak için çelik kapı nasıl açılır kaygılarına her zaman çare aranır.
devamı

Çelik Kapı Kasası

Çelik Kapınızın, duvara monte edilen bölümüdür. Genellikle her marka çelik kapıda kasa bölümü 2mm DKP sacdır. Çelik kapınızın, güvenli ve sağlam olabilmesi için kasanın bazı özellikleri olması gerekir.
devamı

Çelik Kapı Montajı

Çelik kapı montajı kapının binadaki yerine takılması işlemidir. Bu işlemin doğru ve sorunsuz olması için önemli birkaç nokta vardır. Öncelikle doğru montaj için kapının takılacağı yerden doğru ölçü alınmış olması gerekmektedir. Ölçülerin doğru alındığını ve çelik kapının da bu ölçülere göre doğru üretildiğini varsayarak montajdan bahsedeceğiz.
devamı

Yangın Kapısı Nedir

Gerçek bir yangın koşullarını taklit eden akredite laboratuvarlarda test edilir ve sertifikalandırılır. Test sırasında kapının performansına göre, onaylanmış kuruluş (burada laboratuvar) test edilen kapı için bir yangın derecesi sertifikası verir.
devamı

Yangın çıkış kapısı özellikleri

Yangın kapıları diğer kapıların aksine özel üretilmektedir. Bu nedenle belirli özellikleri vardır. Özellikler sıralandığında ilk sırada opsiyonel oluşu yer alır. Yani dışarıdan kapalı gibi görünse de içeriden rahatlıkla açılabilmektedir. İstenilen her renkte üretilebilir.
devamı

Çelik Kapı Ölçüleri

Çelik kapı seçiminde ve ölçü alımında dikkat edilmesi gereken konular Bir çelik kapının kullanımının sorunsuz ve olması için ayrıca görünüm olarak da hatasız olması için kapının montajının yapılacağı yerden ölçünün doğru alınması gerekmektedir. Bu yazımızda ölçü alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğinden bahsedeceğiz.
devamı

Harmonize Sistem Nedir

Harmonize Sistem, farklı ülkelerin aynı ürünü aynı kodla ifade etmesini sağlayan sistemdir. Harmonize Sistem 1 Ocak 1988'de yürürlüğe girdi . Beş yılda birkez Belçika'da Dünya Gümrük Örgütü (WCO) tarafından yönetilir ve güncellenir.
devamı

Toptan Çelik Kapı

Toptan çelik kapı imalatında projelerinize özel çözümler üretiyoruz. Kapıların sac kalınlığı, iç yalıtım malzemesi, destek profili, kullanılacak ahşap, aksesuar malzemeleri gibi detaylara beraberce karar vererek toptan çelik kapı taleplerinize karşılıyoruz.
devamı

Laminoks nedir

Çok ekonomik bir ahşap kaplama türüdür. Ahşap çelik kapının güzel görünmesini sağlayan en önemli unsurlardan bir tanesidir. Kapı modelleri sınıflandırmasının ekonomik sınıfında yer alır. 10.000'den fazla çeşidi vardır.
devamı

Yangına Dayanıklı Kapı

Yangına dayanıklı kapı, yangından korunmanın ciddi önem taşıdığı mekanlar için özel olarak tasarlanmış çelik kapıdır. Yangına karşı alınan tedbirlerde hayati önem taşır. Geçici süreliğine ateş ve güvenli bölge arasındaki bariyer görevini üstlenir. Yapımında birçok güvenilir malzemenin olduğu kompleks ürünlerdir.
devamı

Modernizm ve Çelik Kapı

Modern Dünya, insanoğluna birçok kolaylıklar getirirken gözle görünmeyen, görünse dahi göz ardı edilen başka birçok problem getirmiştir. Bunların başlıcası korkudur.
devamı

Çelik Kapı Nedir?

Gelişen dünyamız beraberinde birtakım sorunları da beraberinde getirmiştir. Bunların en başında güvenlik sorunu gelmektedir. Bu sorunla beraber lüks tüketim sınıfında yer alan çelik kapı da artık zaruri ihtiyaçlar listesinde yerini almıştır. Çelik Kapılar, sac ve çelik lamalarla desteklenerek güçlendirilmiş, dışarıdan zorlamayla açılması imkânsız sağlam kapılardır.
devamı

Kapı Çeşitleri ve İsimleri

Kullanılan alana göre şekil ve kalite açısından kapılar tamamen farklı özellikler gösterebilmektedirler. Herkesin zevkine ve hayaline uygun kapı modeli gün geçtikçe değişmektedir. Modern hayatın bizlere sunduğu avantajlardan kapılar ile de kolaylıkla faydalanabilmekteyiz.
devamı

Doğru Kapı Nasıl Seçilmeli

Dış mekan kapıları mutlaka çelik kapı olmalıdır, güvenlik açısından da çelik olması önemlidir. İç mekan kapıları ses yalıtımı bakımından ahşap kapılardan seçilmelidir. Balkon kapıları cam tercih edilse de kilit sisteminin sağlam olması, güvenliğiniz açısından büyük önem taşır.
devamı

Çelik Kapı Gtip Kodu

Demir veya çelikten inşaat (94.06 pozisyonundaki prefabrik yapılar hariç) ve inşaat aksamı...
devamı
×
Turkish English العربية
×
X Türkçe English 1 English 2 العربية