Ucuz Çelik Kapı

Uygun fiyatlı bir seçenek ararken kaliteden de ödün vermek istemeyiz. İşte tam burada, uygun fiyatlı ve kaliteli çelik kapılarımız devreye giriyor.

Türkiye'nin ekonomik kapısını üretiyoruz. En ucuz çelik kapı fiyatları ile karşınıza çıkıyoruz. 

2022 yılının en çok satan ekonomik modelleri sizler için bir araya getirdik.

Brango kalitesiyle uygun çelik kapı fırsatını kaçırmayın!

Ucuz Çelik Kapı Modelleri

Ucuz Kapı Kataloğu 

En Ucuz Kapı Fiyatları

En uygun çelik kapı olarakta nitelendirilen ekonomik çelik kapı serimizde beğendiğiniz modelin üzerinde yazan hemen iletişime geçin Whatsapp düğmesinen tıklayarak fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Zaman içerisinde hammadde ve işçilik giderlerine bağlı olarak çelik kapı fiyatları değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat bilgisi için lütfen whatsapp aracılığıyla bizimle iletişime geçin.


Çelik kapı imalatı diğer ürünlerde olduğu gibi ürünü oluşturan malzemelerin listesi ile yakından ilgilidir. 

Bir çelik kapı imalatından kullanılan olmazsa olmaz malzeme listesi aşağıda maddeler halinde sıralı bir biçimde yer almaktadır.

  1. çelik kapı sacı,
  2. çelik kapı ahşap yüzey,
  3. menteşeler,
  4. kilitler,
  5. kulplar,
  6. contalar,
  7. sonlandırma kapakları
  8. diğer donanımlar. 

Sac kalınlığı ne kadar kalınsa veya kullanılacak aksesuarların kalitesi ne kadar yüksekse, çelik kapı fiyatı da o kadar yüksek olur. Sizler için malzeme listesinde yer alan materyalleri en uygun ve optimum düzeyde bir araya getirerek Türkiye'nin en ekonomik çelik kapısını imal ettik.

Kullanılan malzemelerinde belirli bir standarda uyarak (fiyat farkı yansıtılarak kullanılan aksesuarlarda değişiklik yapılabilir) uygun fiyatlara çelik kapı imalatı yapan Brango Çelik Kapı Türkiye'nin seçkin çelik kapı markaları arasında yer almaktadır.

 

Whatsapp
Hemen İletişime Geçin

×
Turkish English العربية
×
X Türkçe English 1 English 2 العربية