Hakkımızda

Kayseri’de 2011  yılında kurulan şirketimiz çelik kapı tasarımı, üretimi, satışı ve servisi konularında faaliyet göstermektedir. Geçen sürede  süre içerisinde müşteri memnuniyetini daima en önde tutup, teknolojiyi sürekli takip ederek tempolu biçimde büyüyen şirketimiz sektörde kazandığı başarıya siz değerli müşterilerimiz sayesinde ulaştı.  Güveninize layık olmak için bundan sonra da aynı çizgiden sapmayacağımıza emin olabilirsiniz.

Üretimini 3500 m2’si kapalı alan olmak üzere 1500 m2 ‘lik idare bina  alana sahip geniş ve modern fabrikasında sürdüren BRANGO Çelik Kapı, merkez üretim fabrikası ve İstanbul satış showrumu  ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Daire çelik kapılarımızın yanında villa ve dış cephe kapılarımız da en üst kalite seviyesine ulaşarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuldu.

BRANGO ÇELİK KAPI olarak ürünlerimiz Türkiye’nin hemen her bölgesindeki en kaliteli, en lüks projelerde tercih edilmektedir.

Gerçekleştirdiğimiz ihracat politikaları ile  ürünlerimizin uzun yıllardır yurtdışında da satışı yapılmaktadır. Başta, Mısır,Almanya,Irak, Suudi Arabistan, Libya, Nijerya, Kırgızistan,Fas,Tunus;Cezayir gibi ülkelere yaptığımız ve giderek büyüyen ihracatımızla dış pazarda da tanınan bir markayız.

 

Sunduğumuz ürünlerde kaliteyi ilk sıraya koyan şirketimizin, TSE İmalat Yeterlilik, TSE Hizmet Yeterlilik, TSE Türk Standartlarına Uygunluk belgeleri ile birlikte Yangın Dayanım Raporu gibi kalite belgeleri bulunmaktadır.

VIZYONUMUZ

sektörde tasarım ve nitelik yönünden en üst seviyeye taşımayı misyon edinen firmamız, yurt içi ve yurt dışı ağını genişleterek, üstün kalitede hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Sektörde ürettiği kaliteli ürünler, müşteri odaklı hizmet anlayışı, yenilikçi, güvenilir politikası ile global marka olmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Çelik kapı üretimi alanında faaliyet gösteren firmamız, deneyimli kadrosu ve kaliteli üretimi ile sorunlarınıza uygun bütçelerle ideal ürünler üretmeyi, uygun projelendirmeyi misyon olarak benimsemiştir.

Değişen, gelişen dünyanın gereksinimlerini karşılamak, çalışma ve müşteri isteklerini deneyimlerimizle birleştirip hayal edilen tasarımları gerçekleştirerek daha güzel üretim için hizmet vermekteyiz.

Üretim yaparken istihdam ortamı yaratmak, ülke ekonomisine faydalı olabilme yolunda adımlar atmaktır.

Turkish English Deutsch العربية
×