TR EN AR

Antrasit Çelik Kapı

Çelik kapı modelleri için renk tabanlı çalışmalarımız içerisinde yer alan antrasit renk çelik kapılar hakkında fiyat almak için beğendiğiniz kapı modelinin üzerinde yer alan whatsapp düğmesini kullanabilirsiniz.

Gri evrensel bir renktir, bu yüzden mimarlar de dahil olmak üzere pek çok kişi bu rengi tercih etmektedir. Aksesuarlar ve dekorasyonlar için ideal, nötr bir arka plan rengidir. Birlikte, etkileyici düzenlemeler oluştururlar. Grinin antrasit tonu, mimaride olduğu kadar iç tasarımda da sıklıkla kullanılmıştır.

Antrasit - bu rengin adı, son birkaç yılda bir ev inşa eden veya yeniden dekore eden herkes tarafından kesinlikle duyulmuştur. Bununla birlikte, herkes tam olarak hangi rengin ne olduğunu bilmiyor, bu nedenle size basit bir açıklama sunmak istiyoruz.

Antrasit renginin doğuşu, değerli karbon çeşidinin adından gelir. Kaya siyah, metalik bir parlaklığa sahip, bu yüzden rengi siyah görünüyor, ancak aynı anda griye dönüşüyor. Basitçe söylemek gerekirse, Antrasit çelik kapıların benimsediği popüler bir gri tonudur.

En popüler renk paleti olan RAL paletinde Antrasit 7016 sayısal göstergeye sahiptir. Bir ev inşa etmeyi veya yeniden dekore etmeyi planlayan herkes bu numarayı ezberlemelidir. Nitelikleri nedeniyle renk, iç tasarımın yanı sıra inşaat piyasasına da derinden demir attı. Örneğin Antrasit oluklar, kiremitler, garaj kapıları, çitler, boyalar veya Antrasit pencereler ile birlikte kapılar bulunabilir.

Antrasit dış kapılar, antrasit çelik kapılar, klasik, minimalist, rustik, loft ve endüstriyel evlere uygundur. Kontrast renklerle büyük uyum sağlar. Üstelik beyaz ile uyumlu bir kombinasyon oluşturur ama aynı zamanda canlı renkler için çok iyi bir arka plandır, ahududu pembesi, turkuaz veya ıhlamur renkleriyle kombinlemeye değer.

Antrasit modası asla geçmeyecek bir renktir.

Hiç şüphe yok ki Antrasit, çelik kapı piyasasında olduğu kadar iç tasarımda da varlığı kesinlikle sona ermeyen zamansız bir renktir. Popülaritesi nedeniyle, bu renk her yapı veya kaplama malzemesi üreticisinin temel renk paletinde bulunduğundan düzenlemede uyum kolayca sağlanır. Antrasit dış kapıların en popüler plastik pencerelere veya garaj kapılarına uyacağının altı çizilmelidir.

 

×
Turkish English العربية
×